Online Bichar
शनिबार, मंसिर १७, २०७९
Saturday, December 3, 2022

झापा, झापाको दमकमा यहि पुष २७ गतेबाट संचालन हुनलागेको पाँचौ “दमक महोत्सव २०७४”को मुख्य आर्कषणका रुपमा माउण्ट एयरको हेलिकप्टर रहने भएको छ । साथै हात्ती, घोडा, ऊट पनि हुने छन् ।

आयोजकले महोसत्बलाई थप सभ्य र भब्य बनाउन हात्ति, घोडा, ऊट र माउण्ट एयरको हेलिप्टर समेत चढन पाउने गरिको व्यवस्था मिलाएको जनाएको छ । दशर्कहरुको हरेक चाहनालाई पुरागर्न हात्ति, घोडा, उटमा सवारगर्न चाहनेहरुकालागि यि सवै सुविधा उपलब्ध गराउन लागिएको दमक उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष राजेन्द्र ढकालले जानकारी दिए ।

यसै गरि महोत्सवमा दर्शक तथा सर्वसाधारणहरुकालागि हेलिकप्टर सुविधापनि उपलब्ध गराईने अध्यक्ष ढकालले जानकारी दिए । स्थानीय र ताप्लेजुङ स्थित पाथिभरा माताको दर्शनकालागि दूइ वटा प्याकेजमा हेलिकप्टर सेवा उपलब्ध हुने भएको छ । स्थानीय क्षेत्रको अवलोकनकालागि ७ मिनेटको हवाई यात्रा गरे वापत ५ हजार ५ सय रुपैयामा र पाथिभरा दर्शनकालागि ४० हजार रुपैयाको प्याकेज रहेको अध्यक्ष ढकालले जानकारी दिए ।

हात्ती बाहेक अरु सवै कुराको व्यावस्था भइसकेको र चाँडै हात्तिको पनि व्यावस्था मिलाईने भएको छ । दमक उद्योग बाणिज्य संघ र नेपाल राष्ट्रिय उद्योग बाणिज्य संघ दमकको आयोजना यही पौष २७ देखि माघ ८ सम्म महोत्सव हुनलागेको हो । दमक नगरपालिका संरक्षक रहेको महोत्सवमा १ सय ५२ वटा विभिन्न स्टलहरु रहने संयोजक राजन दंगालले जानकारी दिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया