Online Bichar
बिहिबार, जेठ १०, २०८१ | Thursday, May 23, 2024

झापा, ११ असोज २०७९ । उदयपुरको गाईघाट फुटबल क्लब प्रदेश १ स्तरीय महिला फुटबल प्रतियोगिता तेस्रो खुदुनाबारी गोल्डकपको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

अर्जुनधारा-३ स्थित प्रस्तावित प्राकृतिक रंगशालामा भएको गोल्डकपको तेस्रो खेलमा आज (मंगलबार) ताप्लेजुङ जिल्ला फुटबल संघ ताप्लेजुङलाई टाईब्रेकरमा ३–१ गोल अन्तरले पराजित गर्दै उदयपुर गोल्डकपको अन्तिम चारमा पर्न सफल भएको हो । ६० मिनेटको निर्धारीत खेल समयमा कुनैपनि टिमले गोल गर्न नसकेपछि खेल टाईब्रेकरमा धकेलिएको थियो । टाईब्रेकरमा गाईघाट फुटबल क्लब उदयपुरकी साहारा दाहाल, युनिका राई र मनिता तामाङले प्रहार गरेको गोल ताप्लेजुङकी गोल रक्षंक एलिजा लिम्बुले बचाउन नसक्दा ताप्लेजुङले पराजय भोग्यो । टाईब्रेकरमा ताप्लेजुङकालागि एकमात्रै गोल अनुसा लिम्बुले गरिन । टाईब्रेकरमा ताप्लेजुङकी गोल रक्षंक एलिजा लिम्बुले उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्न नसक्दा ताप्लेजुङ जिल्ला फुटबल संघले ३–१ गोल अन्तरले पराजय भोग्नुपर्यो ।

खेलको ६० मिनेटमा उदयपुरकी अस्मिता राईले पहेलो काड पाएकी थिइन् । आजको खेलमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्ने उपपुरकी मनिता तामाङ उमन अफ दी म्याच घोषित भइन् । उनले ट्रफि सहित नगद १ हजार हात पारिन । गोल्डकपको चौथो तथा अन्तिम क्वाटरफाइनल खेलमा बुधबार धनकुटा महिला फुटबल क्लब र सुनसरी जिल्ला फुटबल संघ बिच प्रतिस्पर्धा हुने छ । प्रतियोगिताको विजेताले नगद १ लाख १ हजार १११ रुपौयाँ सहित ट्रफी पाउने छ भने उपविजेताले नगद ५५ हजार ५५५ सहित ट्रफी पाउने छ ।

खुदुनाबारी गोल्डकपको तेस्रो खेलमा विर्तामोड नगरपालिकाकी नगरप्रमुख पवित्रा महत्तरा प्रसाईको प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो । खुदुनाबारी गोल्डकपलाई अर्जुनधारा ३ को च्यारिटी युथ क्लब (सीवाईसी)ले आयोजना गरेको हो । अर्जुनधारा नगरपालिका मुख्य प्रवर्धक रहेको गोल्डकपको सहआयोजक जुनतारा महिला फुटबल क्लब रहेको छ । अर्जुनधारा नगरपालिकाको ३ नम्बर वडा कार्यालय प्रर्वधक रहेको गोल्डकपलाई सिग्नेचर ह्विस्कीले मुख्य प्रायोजन गरेको छ । विगतमा दुई वटा संस्करणमा पुरुष फुटबल प्रतियोगिता संचालन भएको खुदुनाबारी गोल्डकपको तेस्रो संस्करणमा यो बर्ष महिला फुटबल प्रतियोगिता संचालन भएको हो । यसअघि २०७४/०७५ मा खुदुनाबारी गोल्डकपको पहिलो र दोस्रो संस्करण सम्पन्न भइसकेको छ ।

 

 

तपाईको प्रतिक्रिया