शनिबार, चैत्र १८, २०७९
Saturday, April 1, 2023

झगेन्द्र खड्का
गौरीगंज,२ बैशाख २०७७ ।/काेराेना भाइरस संक्रमणका कारण आर्थिक अवस्था न्यून भएका गौरीगंज बासिहरुका लागि माेतिदान कन्ट्रक्सन सेवा प्रा.लि. काठमाडौंले आर्थिक सहयाेग गरेकाे छ।माेतिदान कन्ट्रक्सन सेवा प्रा.लि. का प्रमुख विकास गौतमले गौरीगंज गाउँपालिकाका अध्यक्ष बाबुराजा श्रेष्ठलाई रकाम हस्तान्तरण गरेका छन।

गाउँपालिका भित्र रहेका गरिब तथा बिपन्न परिवारलाई समान रुपमा राहात बितरण गर्न गाउँपालिकाले एक द्वार प्रणालीकाे निति अपनाएका कारण प्रा.लि.ले गाउँपालिकामा एक मुष्ठ ५१ हजार रुपैया हस्तान्तरण गरेकाे हाे।

काेराेना भाइरसकाे जाेखिम फैलिरहेकाे समयमा सरकारले लकडाउन गरेपछि सबै नागरिकहरु घर भित्र बस्न बाध्य भएका छन।गरिब तथा बिपन्न परिवारका सदस्यहरुले काम गर्न नपाएपछि दैनिक ज्यालादारीमा काम गरेर गुजारा चलाउनेहरुलाई गाँसकाे समस्या भएकाे छ।गरिब तथा बिपन्न परिवारलाई गाउँपालिकाले पनि राहात स्वरुप खाद्यान्न बितरण गरिरहेकाे छ।

महेन्द्र राजमार्गकाे बैकल्पिक सडककाे रुपमा रहेकाे दक्षिणी क्षेत्रकाे हुलाकी सडक निर्माणको जिम्मा पाएकाे माेतिदान कन्ट्रक्सन सेवा प्रा.लि.ले गौरीगंज क्षेत्रमा  बसाेवास गर्ने नागरिकहरुलाई सहयाेग गर्ने उदेश्यले नगद सहयाेग गरेकाे प्रा.लि.का प्रमुख बिकाश गौतमले जानकारी गराए।तिब्रगतिमा सडक निर्माणको काम भइरहेको समयमा काेराेना भाइरस संक्रमणका कारण निर्माणकार्य राेकिएपनि ताेकिएकाे समय अवधिमा निर्माणकार्य सम्पन्न गर्ने लक्ष्य रहेकाे कम्पनीका प्राेजेक्ट मेनेजर दिपक श्रेष्ठले बताए।

सडक निर्माण गर्न गौरीगंज आएपनि बिपतकाे समयमा गौरीगंज  बासिहरुलाई प्रा.लि.ले आर्थिक सहयोग गरेकाे मेनेजर श्रेष्ठले बताए।प्रा.लि. ले गरेकाे आर्थिक सहयोग बुझ्दै गौरीगंज गाउँपालिकाका प्रमुख बाबुराजा श्रेष्ठले गाउँपालिका  बासिहरुकालागि नगद सहयाेग गरेकाेमा माेतिदान कम्पनीलाई धन्यवाद ज्ञापन गरेका छन।

तपाईको प्रतिक्रिया