Online Bichar
शनिबार, आश्विन ०६, २०८० | Saturday, September 23, 2023

विराटनगर, ७ जेठ २०८० । मोरंगको विराटनगरमा भाडामा होटल सञ्चालन गर्दै आएका संचालकले आफ्नै होटलमा आगो लगाएर फरार भएका छन् । विराटनगर–११ नयाँ गुद्री नजिक बेनुकुमार कार्कीको भुँई तला भाडामा लिएर होटल सञ्चालन गर्दै आएका नेत्रप्रसाद निरौलाले बिहान २ः३० बजे होटलमा आगो लगाएर फरार भएका हुन् ।

पसलमा आगो लगाएका उनले घरधनीको गेटमा समेत ताला लगाएर फरार भएको देखिएको छ । घरधनी कार्कीको घरमा तीनवर्ष अगाडीदेखि झापा गौरादहका निरौला दम्पती त्यहाँ होटल गर्दै आएका थिए । पछिल्लो तीन महिनायता भाडा दिएका थिएनन् । तीन दिन अगाडी कार्कीले भाडा मागेका थिए । अचानक बिहान होटलको आधा सटर खुल्ला रहेको अवस्थामा आगलागी भएका थियो ।

पसलमा आगलागी हुँदा उनीहरु त्यहाँ थिएनन् । उनीहरु सुत्ने कोठामा ताला लगाइएको थियो । घरधनीलाई थाहा भएपछि निस्कन खोज्दा मुलगेटमा समेत ताला लगाइएको थियो । त्यसपछि छिमेकीले फुटाएर घरधनी र अन्य भाडामा बस्नेहरुको उद्धार गरिएको थियो ।

निरौला दम्पती अहिले सम्पर्कविहीन रहेका छन् । उनीहरुको फेसबुक पेज समेत डिएक्टिभ गरिएको छ । होटल सञ्चालन गर्दा माछा र मासु पसलबाट लिएको उधारो समेत नबुझाएको खुलेको छ ।

‘हामी सुतिरहेका थियौं, आगो लागेको थाहा पाएपछि हतार–हतार उठ्यौं’ घरधनी कार्की परिवारले भने–बुझाउन बाँकी भाडा थियो, सबैलाई आगो लगाएर मार्ने नियत देखियो । झण्डै ८–१० जनाको ज्यान लिने नियत देखिएको भन्दै स्थानीयले तत्काल नियन्त्रणमा लिएर कारवाहीको माग गरेका छन् । होटलका सामान जलेका छन् ।

सामान समेत छोडेर उनीहरु भागेपछि प्रहरीलाई खबर गरिएको थियो । प्रहरीले घटनाको अनुसन्धान सुरु गरेको छ ।यो समाचार आवर विराटनगरबाट साभार गरिएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया